.:. Visual Web Design .:.

ANA SAYFA

DİZAYN

YAYINLAMA

NEDEN WEB SAYFASI

REFERANSLAR

HAKKIMIZDA

İRTİBAT

Amerika, dünyanın en çok tüketen ülkesi olarak haliyle reklam endüstrisinin de en ileri olduğu ülke. Özellikle, New York, San Fransisco, Chicago gibi büyük şehirlerde yaşıyorsanız göreceksiniz ki her posta kutusunu açtığınızda karşınıza onlarca, tek bir sayfadan oluşan ''Flayer'' (Uçan, uçucu, sinek) adı verilen reklam sayfaları fışkıracaktır.

Amerika'lıların alışık olduğu bu reklam sistemine tepkileri ise basit. Okumadan direkt olarak kağıdı buruşturarak tek bir el hamlesi ile doğru çöpe.

ABD'nin en üstün düzeydeki reklam şirketlerinin bu konu üzerinde hassaslaşarak geliştirdikleri bir reklam, pazarlama mantığı vardır.

''UNDER SECOND MARKETING''

(Saniyenin altında bir süre içerisinde pazarlama).

Bugün aynı şey web sayfaları için de geçerlidir. ''Bir tek el hamlesi ile doğru çöpe yerine, 1 parmak hamlesi ile sayfayı kapatarak sitenizi terk.''

Visual Web Design olarak Biz bunları dikkate alarak web sitenizi hazırlıyoruz.

 

Hizmetlerimiz

internet Danışmanlığı

Web sayfası Tasarımı

Web sayfası Yayını (Hosting)

Domain Tescili

E-Mail adresleri

Arama Motorlarına kayıt


Neden web sayfam olmalı?

Visual Web Design olarak size işlek bir caddede dükkan açma vaadi veriyoruz. Peki neden internet web sayfanız olması gerektiğini ve sağladığı avantajları kısaca özetledik. Bu avantajları çoğaltabilirsiniz.

24 Saat Açık

Siz uyurken bile ürününüzü tanıtmaya, pazarlamaya ve reklamınızı yapmaya devam eder. Müşterileriniz 24 saat sizden hizmet almaya devam eder.

Dinamik Katalog

Yeni ürünleri eklemek ve fiyat değişiklikleri yapmak, Web Katalogunda, bir tuşun ucunda. İstendiği anda ve şartlarda çok kolaylıkla ürün yelpazesi yeniden düzenlenebilir.

Anında Ürün ve Hizmet Desteği

Satış sonrası hizmet ve servis vermek için en uygun ortam. Internet'in ulaşabildiği her yerden ulaşılabilen satış sonrası destek.

Son Kullanıcı ile Doğrudan Temas

Bayi ağları ve aracı kuruluşlarla pazarlama ve satışını yapan şirketlerin son kullanıcılardan direk bilgi alma, birebir ilişkiye girme olanağı.

Eşit Şartlarda Rekabet

Web siteleri şirketlerin gücü, eleman sayısı, dağıtım kanalları ve üretim gücü hakkında bilgi vermez. Küçük ölçekli bir şirket de hazırlatacağı "doğru" Web Sitesi ile bir anda o alanda çok güçlü olan şirketin rakibi haline gelir.

Aktif Pazarlama

Web Sitelerinden son kullanıcıya ürün ve servislerin direk pazarlaması yapılabilir.

Kazanç Artışı

Web Siteleri aracılığıyla son kullanıcıya verilen hizmetler, dolaylı olarak kazancın artmasını sağlayacaktır.

Maliyet Düşüşü

Yazılı ve görsel basına tanıtım ve pazarlama için harcananın çok daha az miktarı ile bir Web sitesi oluşturulabilir. Katalog ve tanıtıcı broşür basımı, ürün destek.

Firmaya Uygun Tasarım

Visual Web Design önce firmayı TANIR, böylece bu firmanın onu o yapan özellikleri sanal ortamda yaratılır. Grafiker bir gözlemci ve sanatçıdır, yaratacağı ürünü TANIR.

Farklılık

Talep oluşturulmak istenen alanda, talebi oluşturan en önemli öğe, ürünün farklılığının belirtilmesidir, internet bu farklılığı sağlayacak olanağa yani görselliğe uygun bir medya platformudur. Grafiker FARK’ı gösterir, fark kendini ayırt ettirir.

Kullanışlı Arayüz

Visual Web Design tasarımı web siteleri, sayfalar arasında kolay tutarlı ve kolay geçişlerin, ilginç tasarımların bulunduğu kullanışlı ara yüzlere sahiptir. Biz sitenin kolay gezilebilir olmasına önem verir. Grafiker KULLANIŞLI tasarımlar üretir.

Etkileyicilik

Sanal medya, çoğunlukla statiktir, bir multimedia uygulamasından farklı olarak web sitesi, ancak belirli durumlarda hareketli öğelere sahip olabilir, Biz, sitenin statik etkisini yok edecek ÇARPICILIKTA ve ürün konseptini bir site boyunca devam ettirecek TUTARLILIKTA görsel materyal oluştururuz. Grafiker tasarımı ile ETKİLER.

Optimal Boyut

Daha fazla, renk, daha büyük, daha zor yüklenir sayfa demektir. Aksi olarak görsellikten yoksun fakat hızlı yüklenir sayfalar ise etkileyicilikten kaybeder. Biz, istemci firmanın hedefine uygun bir oranı, zaman-kalite opsiyonları arasından seçer. Size ne etkileyicilikten, ne de zamandan kaybettirir. Grafiker, OPTİMAL olanı seçer.

SONUÇ

Visual Web Design olarak biz bu temeller üzerinde şekillenen tasarım ilkeleri ile görsel ürünü tasarlar ve istemci firmaya sunar. Firmaya yönelik çözümler ve esneklik, bu temel ilke üzerine eklemlenerek "Visual Web Design ekibi" farkını ortaya koyar. Visual Web Design tasarımcıları ve istemciler açısından tatmin edici sonuç, bu şartlar altında kaçınılmazdır.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri
 

Design of Visual Web Design®   Copyright  ©2019