.:. Visual Web Design .:.

ANA SAYFA

DİZAYN

YAYINLAMA

NEDEN WEB SAYFASI

REFERANSLAR

HAKKIMIZDA

İRTİBAT

Sayfalarınız zamanın da etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır. Böylece sizin de bu piyasa yeniliklerini kullanıcıya tanıtma şansınız olacaktır.
 
Web sitenizin kaderi diğer tanıtım araçları gibi bir çöp kutusunda sonlanmaz çünkü onlar her an güncellenebilir ve sonsuza kadar kullanılabilir.
 
Sizin devamlı bir çaba içinde olmanıza artık gerek yok. Web siteniz haftanın 7 günü 24 saat boyunca sürekli olarak tüm dünyaya açık olacak ve müşterilere “etkileşimli” bir hizmet verecektir.
 
Kuruluşunuzun profesyonel yapısını belirtir, imaj ve kredilibite sağlar.


Sizin memnuniyetiniz bizim Gururumuz

Hizmet anlayışımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti temeli üzerine kurulmuştur.

Sizin memnuniyetiniz Visual Web Design olarak bizim gurur kaynağımızdır. Sizleri mutlu görmek, teknolojiyi takip ettiğinizi görmek bizleri onurlandırıyor.

  Visual Web Design 1998 yılından beri web tasarımı ile uğraşmaktadır. Genel olarak, küçük ve orta ölçekli şirketleri internet ortamına taşıyan Visual web Design kişisel veya kurumsal web sitesi dizayn edip, bu siteleri yayınlamak ve internet dünyasında her platformda kurumunuzun ve sizin reklam, tanıtım faaliyetlerini yürütmekteyiz.

  Tasarım hizmetlerinin dışında kendi oluşturduğumuz projeler ile yayıncılık hizmeti vermekte ve sizlerin yaşamlarını kolaylaştırmaya çalışmaktayız.

  Bu kapsamda; Herkesin internete çıkınca ilk uğrayacağı portal sloganı ile TurkPoint.com olarak bir çalışmamız, finans ile ilgili her bilginin ve haberlerinin olduğu FinansNews.com , Borsanın şifresinin çözüldüğü yer sloganı ile borsa alanında faaliyet gösteren site BorsaDeŞifre.com ve Türkiye'nin Uluslararası Ticaret portalı olarak küçük ölçekli işletme için büyük imkanlar oluşturulmasını hedeflediğimiz ExPorTurk.com portallarını yürütmekteyiz.

  Bunların dışında ulusal olarak BaŞakLife.com ve BaŞakYaşam.com haber sitesi, yerel olarak ise BaŞakŞehirin Sesi BaŞakHaber.com , BaşakŞehir.net.tr haber sitesini yürütmekteyiz.

  Türkiyenin Ekonomik ve Sanayi kalkınmasına destek olmak için İkitelli Organize Sanayi Bölgesine özel olarak İkitelli.net.tr  portalımız ve İkitelliGazetesi.com gazete çalışmalarını yürütmekteyiz.

  Ayrıca İkitelliShop.com , BaşakShop.com diye e-ticaret projesi üzerinde çalışmaktayız.

  Yine yerelde Başakşehir ilçesine özel olarak BaşakŞehirTV.com Dijital Televizyon platformu ve BaşakŞehirFM.com dijital Radyo platformu projesi üzerinde de çalışmalarımız mevcuttur.

  Kısa süre içerisinde hizmet yelpazemizi genişleterek, ekibimizi ve müşteri portföyümüzü çoğaltmayı planlamaktayız.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri
 

Design of Visual Web Design®   Copyright  ©2019