.: TurkPoint.com KURUMSAL :.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri
 

GİRİŞ

VİZYONUMUZ

HEDEFLERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

SPONSORLARIMIZ

BU BİR TÜRK ŞİRKETİNİN HİKAYESİ

SOSYAL SORUMLULUK

TEŞEKKÜRLER

İNSAN KIYMETLERİ

KÜNYE

Bir Öykü ile bizim hikayemiz...

...........
Yaşlı adam, sahilde yerden bir şey alıp okyanusa fırlatan gence yaklaşıp seslenmiş:

- Günaydın! Ne yapıyorsun böyle?

- Okyanusa deniz yıldızı atıyorum

- Neden atıyorsun?

- Güneş yükseldi, sular çekiliyor, onları suya atmazsam ölecekler.

Yaşlı adam bakmış; tüm sahil deniz yıldızlarıyla dolu. Hiçbir şey farketmez, demiş

Genç adam yerden bir tane daha alıp denize atmış ve...

- Bunun için farketti.

Yaşlı adam, gencin evrende gözlemci olmaya ve olup biteni izlemeye değil, oyuncu olmaya ve fark oluşturmaya çalıştığını anlamış, utanmış...

(Lauran TSELEY'in Öyküsünden)

 
Misyonumuz öyküde anlatıldığı gibi Toplumumuzun bu durumunu fark edip yozlaşan kültürümüzü erişebileceği ve insanlığımızı, yardımlaşma anlayışımızla yeniden uyandırmaktır.
 

TurkPoint.com kullanıcılar için zengin bir içerik, alışveriş yapabilecekleri güvenli bir ortam, ürünlerini ve firmalarını tanıtacakları etkili bir pazar, birbirleriyle iletişim kuracakları ve dünyaya açılacakları sağlam bir altyapı oluşturmak için bugüne dek büyük bir altyapı yatırımı gerçekleştirmiştir.

TurkPoint.com'un üye ve ziyaretçi sayısı hızla artan bir grafik sergilemektedir.

Misyonumuz ise; yukarıdaki öyküde anlatıldığı gibi Toplumumuzun bu durumunu fark edip yozlaşan kültürümüzü ve insanlığımızı, yardımlaşma anlayışımızı yeniden uyandırmaktır.

Bizde bu web siteleri zincirini kurarak aşağıdaki üç proje üzerinde çalışmaya başladık. Fakat bu projenin bir tanesi bile profesyonel bir ekip işi, bunun içindir ki sanal ortamda bu ekibi kurmaya karar verdim. Bundan dolayı görev ve sorumluluk bilinci olan kişilere ihtiyacımız var.

www.turkpoint.com   Türkçe içerikli Portal güncel ve geniş içerikli bilgi yayını yapan ve yardımlaşmaya önem veren bir Türk noktası...

www.finansnews.com Türkiye'nin ve Dünyanın Ekonomi Portalı ile medya karışımı bir site olarak Türkiye'de ilk kez hizmete giren bir site...

www.exporturk.com Türkiye'nin Uluslararası Ticaret Portalı olarak hizmete girecektir... küçük ölçekli işletme için büyük imkanlar oluşturmayı hedefliyoruz.

 

TurkPoint.com
Proje Koordinatörü
Yunus Mollaoğlu

 
* Sitemizde bulunan adres linkleri medyadan toplanmıştır ve geçicidir. Bunlardan link hatasından  veya buradaki yayın Türk ahlakına, kültüre ters düşüyorsa haber verin ki linkten çıkaralım.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri

 

Design of Visual Web Design®   Copyright  ©2019