Teşekkür

.: Teşekkürler :.

1998 yılından beri tek başıma tasarımını, tanıtımını, içeriğini, bilgi ve resim toplamasını üstlendiğim dev projede zaman zaman yaşadığım olumsuzluklara rağmen kendime verdiğim söz ve hedeflerimden sapmadan çok yoğun bir şekilde çalışmaktayım. Her gece geç saatlere kadar çalışmama ve hafta sonu da yoğun çalışmamda bana destek olan Eşime, Duaları ile bana destek olan Anneme, Kardeşime ve ilk okuldan beri bana emek veren Öğretmenlerime ve Hocalarıma, bana Dualarını esirgemeyen Teyzelerim başta olmak üzere tüm Akrabalarıma Sonsuz Teşekkürü borç bilirim.

Ayrıca bana bu projeyi sürdürmem açısından destek olan firmalara, kafamda muhabbetimizle fikirler çaktıran insanlara da Sonsuz Teşekkürler.

Projeyi anlatmama ve konuyu açmama rağmen bana destek olmayanlara da bu projenin önemini ve benim 1993 yıllarında gördüğümü daha 2002 yılında fark etmelerine rağmen “Zararın neresinden dönerseniz kardır” mantığıyla bir an önce bu projede yanımda olmalarını temenni ederim.

Unutmayın Herkesin internete çıkınca uğrayacağı ilk portal sloganı ile yola çıkan TurkPoint bünyesinde çalışmak isteyen her kişiye göre iş muhakkak mevcuttur. Yeter ki bu projede çalışmak istesinler.

Bu projede temel mantık; hizmet, paranın önündedir. Hizmet edelim, Kalite üretelim, Kalitenin olduğu yerde para zaten vardır.

iyi günler

TurkPoint.com
Proje Koordinatörü
Yunus Mollaoğlu