...::: Reklam :::...
Doğru ve Etkili Reklam için Doğru Adrestesiniz..
 

Giriş

interMedya

Site ve Portaller

Niçin Banner

Standart ölçüler

Genel Şartlar

Banner fiyatları

Kampanyalar

Sponsorluk

irtibat

Size işlek bir caddede reklam yapmanın vaadini veriyoruz.

Hızla artan Bilgisayar ve Internet kullanımı

Türkiye'de ve Dünyada çok hızlı bir şekilde her kesimden ve her sektörden insanlar bilgisayar temin etmeye çalışıyorlar. Internet bağlantısı olmayan bilgisayar yok gibi bir şey, bilgisayarı olmayanlar ise Internet cafeler aracılığı ile bu uçsuz bucaksız diyara dalmaktadırlar. Ticaret ve bankacılık işlemlerinin, yazışmaların Internet üzerinden yapılmaya başlanmasının kolaylığını gören şirketlerin Internet'i vazgeçilmez saymaya başlaması ile Internet'e talebi her geçen gün arttırmaktadır.

* Net bilinememekle birlikte Türkiye'de Internet kullanıcı sayısı ise 600 bin, Dünyada ise bu sayı 80 milyon civarındadır.

Çevreci ve Ekonomik

Hazırlanan reklam için kağıt ve mürekkebe ihtiyaç yoktur, bundan dolayı çevreye zararı yoktur, çevrecidir. Yazılı ve görsel basına tanıtım ve pazarlama için harcananın çok daha az miktarı ile oluşturulabildiği için ekonomiktir.

24 Saat Tanıtım

Siz uyurken bile 24 saat dünyanın her yerinden ulaşılabilecek şekilde reklamınız gözükür. Kullanıcının reklamınızı okumaması imkansız gibi bir şey.  Hatta link aracılığı ile ürünleriniz arasında gezinmesi, sipariş geçmesi sağlanabilmektedir.

Görsel, işitsel veya basılı medyada olduğu gibi reklamlarınızı kaçırma şansları, adres, telefon, vs.. alamama şansları yok gibi bir şey.

Milyonlarca bilinçli insan sizi izliyor

Şimdi milyonlara ulaşabilmenin, daha çok tanıtım ve satış yapabilmenin tek yolu Internet'te Banner.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri

 

Design of Visual Web Design®   Copyright  ©2019