...::: Reklam :::...
Doğru ve Etkili Reklam için Doğru Adrestesiniz..
 

Giriş

interMedya

Site ve Portaller

Niçin Banner

Standart ölçüler

Genel Şartlar

Banner fiyatları

Kampanyalar

Sponsorluk

irtibat

TurkPoint.com, FinansNews.com, ExPorturk.com üzerinde yayınlayacağı;
Web sayfası, banner ve tanıtım olarak yer alacak firma veya şahısların içerik, ebat, görüntü kalitesi ve genel standartları ile ahlak kuralları, hukuk ve doğruluk ilkesine uymak zorundadır. Bu standartlar dışında yer alan Web sayfası, banner ve tanıtımları yayımlamamakta serbesttir.

İçerik

Yayınlanacak, duyurulacak her türlü resim, metin, bilgi ve benzeri duyurular TurkPoint.com'un sorumluluğunda değildir. Bu sebeple herhangi bir üçüncü şahısla çıkabilecek ihtilaftan TurkPoint.com sorumlu tutulamayacaktır. Yayınlanacak reklamlarda TurkPoint.com'un prensiplerine (doğruluk, dürüstlük, adab-ı muaşeret kuralları, örf ve adetlere uygunluk, T.C. Kanunları'na, Türk Ticaret Kanunu'na ters düşmemek, Fikir ve Sanat Eserleri'ne saygılı olmak, Marka ve Patent Hakları'na uygunluk ve ticari dürüstlük, ) ters düşmeyecektir ve genel ahlak ve adaba aykırı yayında bulunmayacaktır. Bu şartların ihlal edilmesi halinde TurkPoint.com reklamları Internet ortamından haber vermeden kaldırabilecektir.

Teknik içerik

Yayınlanacak olan reklam hangi grafik programıyla hazırlanmış olursa olsun, yayınlanmadan önce GIF veya JPEG formatına dönüştürülecektir. Bu nedenle reklam bu formatta hazırlanmalıdır. TurkPoint.com başka bir formatta gönderilen reklamların dönüştürülmesi sırasında doğabilecek kalite/değer kayıplarından sorumlu değildir. Reklamların çözünürlüğünde önerilen 72 dpi (72 piksel/inch) dır.

Reklamlar RGB renk paleti kullanılarak, maksimum 256 renkte hazırlanmalıdır. Hareketli Bannerlerde hareket 3 kare ile sınırlı olmalıdır. Aksi halde Banner boyutu büyüyecek ve sayfanın yavaş gelmesi problemi ortaya çıkacaktır. Bannerler için en yüksek boyut olarak 10 KB uygundur.

Süre

Yayınlanacak olan reklamlar yayın tarihinden 3 gün önce TurkPoint.com'un elinde olacak şekilde gönderilmelidir. Yayın süresi Aylıktır.

Ödeme

Fiyatlarımız Peşin Nakit veya Barter usulü ile olmaktadır.
Banner takası yapılabilir.
Yardım Kurumlarına bizim adımıza bağış yapılması şartı ile de Reklam yayınlanabilir.

TurkPoint.com Bilgi Hizmetleri

 

Design of Visual Web Design®   Copyright  ©2019