WEB TASARIM HİZMETLERİ

Visual Web Design, firmalarını 21. Yüzyıla taşımak isteyen şirketlerin WEB sayfalarını profesyonel ekipleriyle hazırlıyor ve serverlarında yer veriyor.

Internet’te yer almak isteyen şirketlerin Web Sayfaları profesyonel tasarım grubu ve yazılım mühendisleri tarafından en kısa sürede, kaliteli ve amacına uygun olarak hazırlanmaktadır.

Visual Web Design, web sitelerinizi hem teknik açıdan sunuşuyla hem de internet ortamının farklılığını göz önüne alarak tanıtımda sunulacak tüm imkânları kullanarak tasarlar. Böylelikle web siteleriniz tüm farklı platformlarda sorunsuz olarak sunulacak ve hedef kitleye ulaşacak şekilde tasarlanır.

Visual Web Design, tasarım öncesi yapılacak olan işi etüt ederek müşterilerine bir taslak oluşturur. Gözden geçirilecek olan taslak müşteriyle birlikte son halini alarak tasarım aşaması başlamış olur. Verilen süre zarfında tasarım taslağı oluşturularak müşteriye ilk sunum yapılır. Bu esnada resim ve metin düzeltme çalışmaları da devam ettirilir. Sunum sonrasında yapılacak gerekli düzenlemeler de bitirildikten sonra web sitesi test yayınına geçirilir.

Yapılan tasarımın tüm aşamasında işler adım adım kontrol edilerek gerektiğinde müdahale edilir ve müşteriye bilgi verilir. Tasarımlar profesyonel editörlerin size sunacakları şablonlardan ya da sizin tercihiniz doğrultusunda yapılır.

Web sitesi tasarımı tamamıyla bittikten sonra anahtar kelimeler müşteriden alınarak web sitesi arama motorlarına kaydedilir. Böylelikle sitenizin daha çok ziyaretçi alması sağlanmış olur.

Visual Web Design, yaptığı işlerde müşterilerini sözleşmeyle güvence altına almaktadır.

Web sayfanız hazırsa, yayınlayalım

WEB Sayfası Nedir?
Kuruluşların dünyaya açılan penceresi…
Web sayfaları, Internet teknolojilerinin geliştirdiği yepyeni bir yayın ortamı ve iletişim aracıdır.

Özel bir programlama dili ile yazılan web sayfaları, düşük maliyetli ve son derece etkili bir tanıtım ve bilgilendirme aracıdır.

Aradığınız bilgiler de elinizin altında
Kuruluşların ve kişilerin, dünyanın her noktasından kolayca ulaşılabilecekleri web sayfaları birçok fonksiyonu yerine getirmektedir.

Günümüzde kuruluşların öncelikle tanıtım ve reklam amacıyla kullandığı web sayfalarında, bilgi formları ile müşteri kaydı, sipariş formları ile ürün talebi, katalog sayfaları ile detaylı ürün tanıtımı ve kullanıcı anketleri gibi birçok ek fonksiyon da başarıyla gerçekleştirilmektedir.

Internet’te WEB Sayfaları Nasıl Yayınlanır?

İlk Adım: Internet Alan Adı kaydı: Web sayfalarınızı yayınlayabilmek için, kuruluşunuz adına özel Internet Alan Adı kaydının yapılması gereklidir.

Bu işlem tamamlandıktan sonra, tasarlanmış web sayfaları, web sunucusuna aktarılır. Web sayfaları, Visual Web Design ‘in bu hizmetlere en uygun şekilde donanmış, yüksek performanslı web sunucularında yayınlanır. Web sitesi ile ilgili tüm kayıt, kuruluş ve işletim işlemleri Visual Web Design ‘in uzman kadrosu tarafından yürütülmektedir.

Bilgileri değiştirme zamanı geldiğinde: Web sayfalarınızda yer alan bilgileri dilediğiniz zaman sınırsız güncelleyebilirsiniz.

Düzenli destek almanın ayrıcalığı: Web sitenizin ulaşılabilirliğinin kontrolü de, düzenli aralıklarla VWD tarafından gerçekleştirilmektedir. Periyodik olarak hazırlanan site ziyaret raporları ile Web sitenizin ziyaretçi sayısına ve hedef kitlenize ulaşıp ulaşmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. 

Bu Hizmeti VWD ‘den almamın sağladığı avantajlar nedir?

DNS tanımlama işlemleri VWD tarafından ücretsiz gerçekleştirilir. Web siteniz VWD tarafından yüksek performanslı ve yedekli sunucularında, 7 gün 24 saat, kesintisiz olarak yayınlanır ve hızla erişilebilir. Yayınlanan sayfalara sınırsız trafik imkânı verilir. Kuruluşlara sayfalarını 365 gün 24 saat güncelleyebilme imkânı sağlanır. Sayfalara gelebilecek her türlü saldırıya karşı güvenlik duvarı (Firewall) ile güvenlik sağlanır.

Firmaya Uygun Tasarım

Visual Web Design önce firmayı TANIR, böylece bu firmanın onu o yapan özellikleri sanal ortamda yaratılır. Grafiker bir gözlemci ve sanatçıdır, yaratacağı ürünü TANIR.

FARKLILIK

Talep yaratılmak istenen alanda, talebi oluşturan en önemli öğe, ürünün farklılığının belirtilmesidir, internet bu farklılığı sağlayacak olanağa yani görselliğe uygun bir medya platformudur. Grafiker FARKı gösterir, fark ayırdettirir.

KULLANIŞLI ARAYÜZ

Visual Web Design tasarımı web siteleri, sayfalar arasında kolay tutarlı ve kolay geçişlerin, ilginç tasarımların bulunduğu kullanışlı arayüzlere sahiptir. Biz sitenin kolay gezilebilir olmasına önem verir. Grafiker KULLANIŞLI tasarımlar üretir.

ETKİLEYİCİLİK

Sanal medya, çoğunlukla statiktir, bir multimedia uygulamasından farklı olarak web sitesi, ancak belirli durumlarda hareketli öğelere sahip olabilir, Biz, sitenin statik etkisini yok edecek ÇARPICILIKTA ve ürün konseptini bir site boyunca devam ettirecek TUTARLILIKTA görsel materyal oluştururuz. Grafiker tasarımı ile ETKİLER.

OPTİMAL BOYUT

Daha fazla, renk, daha büyük, daha zor yüklenir sayfa demektir. Aksi olarak görsellikten yoksun fakat hızlı yüklenir sayfalar ise etkileyicilikten kaybeder. Biz, istemci firmanın hedefine uygun bir oranı, zaman-kalite opsiyonları arasından seçer. Size ne etkileyicilikten, ne de zamandan kaybettirir. Grafiker, OPTİMAL olanı seçer.

SONUÇ

Visual Web Design olarak biz bu 5 temel üzerinde şekillenen tasarım ilkeleri ile görsel ürünü tasarlar ve istemci firmaya sunar. Firmaya yönelik çözümler ve esneklik, bu temel ilke üzerine eklemlenerek “Visual Web Design ekibi” farkını ortaya koyar. Visual Web Design tasarımcıları ve istemciler açısından tatmin edici sonuç, bu şartlar altında kaçınılmazdır.

Etkileyici tasarım

Visual Web Design olarak biz titizlikle ve en ince ayrıntısı düşünerek hazırladığımız sayfalarda Şirketinizin imajını düşünüp tasarımı çarpıcı, farklı, anlaşılır olmasına, şirket kimliğine uygun olmasına, gelen ziyaretçilerin size güvenini sağlamak için irtibat bilgilerini vermeye ve gelen ziyaretçilerin site içinde kaybolmadan, rahatça gezmesi sağlamaktayız.