“Kuruluşları Internet Çağı’na biz taşıyacağız”

Visual Web Design 1998 yılından beri web tasarımı ile uğraşmaktadır. Genel olarak, küçük ve orta ölçekli şirketleri internet ortamına taşıyan Visual Web Design kişisel veya kurumsal web tasarımlar yapan, iş süreçlerinizi hızlandıracak ve kolay yönetebileceğiniz yazılım çözümleri, 7×24 kesintisiz, hızlı, güvenilir hosting hizmeti sunarak, internet dünyasında her platformda kurumunuzun ve sizin reklam, tanıtım faaliyetlerini yürütmekteyiz.

Visual Web Design TurkPoint Teknoloji Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.‘nin bir departmanıdır.

Visual Web Design, koşulsuz müşteri memnuniyetiyle Web tasarımı, web yazılımı, E-Ticaret projesi, SEO, Web Hosting, e-mail Hosting, mobil uygulama geliştirme, özel web projeleri ve Sosyal Medya konusunda uzman kadrosuyla profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Visual Web Design ekibi olarak işini kolaylaştırmak, hızlandırmak ve büyütmek isteyen kişi ve kurumlara;

  • Web çözümleri
  • Internet Danışmanlığı

Alanlarında en mükemmel biçimde hizmetler sunmaktayız.

Kalite politikamız; müşterilerimizin değerlerine değerler katmak, kendimizi sürekli geliştirerek sizlerin tüm ihtiyaçlarınızı kusursuz bir şekilde karşılamaktır.

Visual Web Design tüm müşterileri için her zaman en yeni teknolojileri hedeflemiştir. Visual Web Design yıllardır tüm müşterilerine, genç, eğitimli ve tecrübeli ekibiyle kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.

Sizin memnuniyetiniz bizim Gururumuz

Hizmet anlayışımız yüzde yüz müşteri memnuniyeti temeli üzerine kurulmuştur.

Sizin memnuniyetiniz Visual Web Design olarak bizim gurur kaynağımızdır. Sizleri mutlu görmek, teknolojiyi takip ettiğinizi görmek bizleri onurlandırıyor.

Visual Web Design, 1998 yılından beri web tasarımı ile uğraşmaktadır. Genel olarak, küçük ve orta ölçekli şirketleri internet ortamına taşıyan Visual Web Design kişisel veya kurumsal web sitesi dizayn edip, bu siteleri yayınlamaktadır.

Ayrıca Herkesin internete çıkınca ilk uğrayacağı portal sloganı ile TurkPoint Teknoloji olarak, finans ile ilgili her bilginin ve haberlerinin olduğu FinansNews.com ve Türkiye’nin Uluslararası Ticaret portalı olarak küçük ölçekli işletmeler için büyük imkanlar oluşturulmayı hedeflediğimiz ExPorTurk.com web portalını yönetmekteyiz.

Kısa süre içerisinde hizmet yelpazemizi genişleterek, ekibimizi ve müşteri portföyümüzü çoğaltmayı planlamaktayız.