SİZİN SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR

Fabrikalarımızda FFP2 Maskeler, Tek kullanımlık önlükler ve Medikal tulumlar üretmekteyiz.

Partnerimiz tarafından üretilen ve ağırlıklı olarak yurtdışına ihraç edilen ürünleri türkiye piyasasına teminini ve dağıtımını sağlamaktayız.

Ürünlerimiz; ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 10002:2018 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetim Sistemi, ISO 13485:2016 Tıbbi Cihazlar – Kalite Yönetim Sistemi, ISO 31000:2018 Kurumsal Risk Yönetim Sistemi, ISO 45001:2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, AB Tip İnceleme Sertifikası, AT Uygunluk Beyanı, CE uygunluk beyan belgelerine sahiptir.

BestMask Ffp2 Maske 10’lu Best1

Ürün Bilgileri

5 Katlı nonwowen kumaştan üretilip ortamdaki virüs ve bakterilere karşı koruma sağlar. Virüslerin solunum yolu ile bulaşma riskini en aza indirir. FFP2 NR D EN 149:2001 + A1:2020 Özelliklerinde FFP2 Maske Tamamen ultrasonik Üretim

Birinci Katman: Cilt Dostu Mikrofilament Spunbond Kumaş (Skin Friendly Microfilaments Spunbond Fabric)

İkinci Katman: Yüksek Filtrasyon Efektli Mikrofilament Meltblown Kumaş (High Filtration Effect Microfilaments Spunbond Fabric)

Üçüncü Katman: Yüksek Filtrasyon Efektli Mikrofilament Spunbond Kumaş (High Filtration Effect Microfilaments Meltblown Fabric)

Dördüncü Katman: Yüksek Filtrasyon Efektli Mikrofilament Meltblown Kumaş (High Filtration Effect Microfilaments Meltblown Fabric)

Beşinci Katman: Yüksek Dayanımlı Yüzey Spunbond Dokusuz Kumaş (High Durable Surface Spunbond Nonwowen Fabric)

Tek Kullanımlık Önlük İmalatı

Best Global Medikal olarak; Tek Kullanımlık (disposable) Cerrahi Önlük, Hasta Önlüğü, Röntgen Önlüğü, Ziyaretçi Önlüğü, Dişçi Önlüğü, Ameliyat Önlüğü, Korumalı Önlük, Bariyerli Önlük, Laminasyonlu Önlük, Steril Önlük ve isteğe bağlı özel önlük üretimi yapmaktayız.

Üretimlerimizin tamamı şirketimize ait olup, uzman ekip tarafından incelenerek ISO-TSE EN 13485 Tıbbi Cihazlar-Kalite Yönetim Sistemleri ve mevzuatına göre yapılmaktadır.

Medikal Tulum İmalatı

Best Global Medikal olarak tek kullanımlık (disposable) tulum imalatı yapmaktayız. Medikal tulumlar yönetmeliğe uygun ve hijyenik olarak üretilmektedir.

Korunulması gereken alanlarda tek kullanımlık olarak tasarlanmıştır. İhtiyaç duyulan tüm sektörlerde kullanılmaktadır.