Neden web sayfam olmalı?

WEB SAYFASINA İLK ADIM

Visual Web Design olarak size işlek bir caddede dükkan açma vaadi veriyoruz. Peki neden internet web sayfanız olması gerektiğini ve sağladığı avantajları kısaca özetledik. Bu avantajları çoğaltabilirsiniz.

24 Saat Açık

Siz uyurken bile ürününüzü tanıtmaya, pazarlamaya ve reklamınızı yapmaya devam eder. Müşterileriniz 24 saat sizden hizmet almaya devam eder.

Dinamik Katalog

Yeni ürünleri eklemek ve fiyat değişiklikleri yapmak, Web Kataloğunda, bir tuşun ucunda. İstendiği anda ve şartlarda çok kolaylıkla ürün yelpazesi yeniden düzenlenebilir.

Anında Ürün ve Hizmet Desteği

Satış sonrası hizmet ve servis vermek için en uygun ortam. Internet’in ulaşabildiği her yerden ulaşılabilen satış sonrası destek.

Son Kullanıcı ile Doğrudan Temas

Bayi ağları ve aracı kuruluşlarla pazarlama ve satışını yapan şirketlerin son kullanıcılardan direk bilgi alma, birebir ilişkiye girme olanağı.

Eşit Şartlarda Rekabet

Web siteleri şirketlerin gücü, eleman sayısı, dağıtım kanalları ve üretim gücü hakkında bilgi vermez. Küçük ölçekli bir şirket de hazırlatacağı “doğru” Web Sitesi ile bir anda o alanda çok güçlü olan şirketin rakibi haline gelir.

Aktif Pazarlama

Web Sitelerinden son kullanıcıya ürün ve servislerin direk pazarlaması yapılabilir.

Kazanç Artışı

Web Siteleri aracılığıyla son kullanıcıya verilen hizmetler, dolaylı olarak kazancın artmasını sağlayacaktır.

Maliyet Düşüşü

Yazılı ve görsel basına tanıtım ve pazarlama için harcananın çok daha az miktarı ile bir Web sitesi oluşturulabilir. Katalog ve tanıtıcı broşür basımı, ürün destek.