Neden web sayfam olmalı?

WEB SAYFASINA İLK ADIM

Visual Web Design olarak size işlek bir caddede dükkan açma vaadi veriyoruz. Peki neden internet web sayfanız olması gerektiğini ve sağladığı avantajları kısaca özetledik. Bu avantajları çoğaltabilirsiniz.

24 Saat Açık

Siz uyurken bile ürününüzü tanıtmaya, pazarlamaya ve reklamınızı yapmaya devam eder. Müşterileriniz 24 saat sizden hizmet almaya devam eder.

Dinamik Katalog

Yeni ürünleri eklemek ve fiyat değişiklikleri yapmak, Web Kataloğunda, bir tuşun ucunda. İstendiği anda ve şartlarda çok kolaylıkla ürün yelpazesi yeniden düzenlenebilir.

Anında Ürün ve Hizmet Desteği

Satış sonrası hizmet ve servis vermek için en uygun ortam. Internet’in ulaşabildiği her yerden ulaşılabilen satış sonrası destek.

Son Kullanıcı ile Doğrudan Temas

Bayi ağları ve aracı kuruluşlarla pazarlama ve satışını yapan şirketlerin son kullanıcılardan direk bilgi alma, birebir ilişkiye girme olanağı.

Eşit Şartlarda Rekabet

Web siteleri şirketlerin gücü, eleman sayısı, dağıtım kanalları ve üretim gücü hakkında bilgi vermez. Küçük ölçekli bir şirket de hazırlatacağı “doğru” Web Sitesi ile bir anda o alanda çok güçlü olan şirketin rakibi haline gelir.

Aktif Pazarlama

Web Sitelerinden son kullanıcıya ürün ve servislerin direk pazarlaması yapılabilir.

Kazanç Artışı

Web Siteleri aracılığıyla son kullanıcıya verilen hizmetler, dolaylı olarak kazancın artmasını sağlayacaktır.

Maliyet Düşüşü

Yazılı ve görsel basına tanıtım ve pazarlama için harcananın çok daha az miktarı ile bir Web sitesi oluşturulabilir. Katalog ve tanıtıcı broşür basımı, ürün destek.

Firmaya Uygun Tasarım

Visual Web Design önce firmayı TANIR, böylece bu firmanın onu o yapan özellikleri sanal ortamda yaratılır. Grafiker bir gözlemci ve sanatçıdır, yaratacağı ürünü TANIR.

FARKLILIK

Talep yaratılmak istenen alanda, talebi oluşturan en önemli öğe, ürünün farklılığının belirtilmesidir, internet bu farklılığı sağlayacak olanağa yani görselliğe uygun bir medya platformudur. Grafiker FARKı gösterir, fark ayırdettirir.

KULLANIŞLI ARAYÜZ

Visual Web Design tasarımı web siteleri, sayfalar arasında kolay tutarlı ve kolay geçişlerin, ilginç tasarımların bulunduğu kullanışlı arayüzlere sahiptir. Biz sitenin kolay gezilebilir olmasına önem verir. Grafiker KULLANIŞLI tasarımlar üretir.

ETKİLEYİCİLİK

Sanal medya, çoğunlukla statiktir, bir multimedia uygulamasından farklı olarak web sitesi, ancak belirli durumlarda hareketli öğelere sahip olabilir, Biz, sitenin statik etkisini yok edecek ÇARPICILIKTA ve ürün konseptini bir site boyunca devam ettirecek TUTARLILIKTA görsel materyal oluştururuz. Grafiker tasarımı ile ETKİLER.

OPTİMAL BOYUT

Daha fazla, renk, daha büyük, daha zor yüklenir sayfa demektir. Aksi olarak görsellikten yoksun fakat hızlı yüklenir sayfalar ise etkileyicilikten kaybeder. Biz, istemci firmanın hedefine uygun bir oranı, zaman-kalite opsiyonları arasından seçer. Size ne etkileyicilikten, ne de zamandan kaybettirir. Grafiker, OPTİMAL olanı seçer.

SONUÇ

Visual Web Design olarak biz bu 5 temel üzerinde şekillenen tasarım ilkeleri ile görsel ürünü tasarlar ve istemci firmaya sunar. Firmaya yönelik çözümler ve esneklik, bu temel ilke üzerine eklemlenerek “Visual Web Design ekibi” farkını ortaya koyar. Visual Web Design tasarımcıları ve istemciler açısından tatmin edici sonuç, bu şartlar altında kaçınılmazdır.