.: TurkPoint Ailesine Katılmak İstermisiniz ? :.

Ocak 1998 yılında fikren temelleri atılan bu web siteleri zincirini kurarak geniş bir aile şekline geldik. Bu projenin her biri bir bile profesyonel bir ekip işidir. Bizlerde bu konuda TurkPoint Ailesini genişletmeye karar verdik. Değerlerimize sahip çıkan görev ve sorumluluk bilinci olan ufku ve vizyonu yüksek, hayal gücü geniş kişilere ihtiyacımız vardır.

 

MUTLU ÇALIŞAN

TurkPoint Ailesi, çalışanlarının mutluluğuna önem verir ve bu nedenle çalışanlarının yeteneklerini kullanabildiği ve geliştirdiği, hayellerini gerçekleştirebildiği, sorumluluk aldığı, seslerini duyurabildikleri bir çalışma ortamı sunar.

 

YOLUNU SEÇ

TurkPoint Ailesi, çalışanlarının hedeflerinin olmasına önem verir. Bu nedenle her TurkPoint çalışanları ve gönüllüleri için beraber hedefler belirler ve muhlu ve huzurlu geleceklerinin olmasına yardımcı olur.

 

KARİYER

TurkPoint Ailesi, çalışanlarının kariyerlerinde ilerlemesine önem verir. Bu nedenle tüm çalışanlarını eğitim ve seminer programlarıyla gelişimlerini destekler.

 

BAŞARILI OLMAK

TurkPoint Ailesi, başarısının ardındaki asıl gücünün insan kıymetleri olduğunun bilincindedir. Bu nedenle çalışanlarının hepsini bir değer olarak görür ve başarısını önemser ve destekler.

Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Eğer yeteneklerinize ve bilgi birikiminize güveniyorsanız ve “TurkPoint Teknoloji ekibinin bir parçası olmak istiyorum” diyorsanız, biz de sizi tanımak isteriz.
Dinamik ve sürekli gelişen bir iş ortamında, üretkenliğinizin sınırlarını geliştirebilirsiniz.
Müracaat için ve CV’nizi bırakmak için aşağıdaki link üzerine tıklamanız yeterli.
Başvurularınız uygun pozisyonlar olduğunda değerlendirilecektir.

CV bırakmak istiyorum

AÇIK POZİSYONLAR

Gönüllü Köşe Yazarı

TurkPoint Teknoloji Ailesi portalına konularda deneyimli, bay, bayan “Gönüllü Köşe yazarları” aranmaktadır. Bu konuda kendinize güveniyor tecrübeli iseniz çevrenizi genişletebilir ve TurkPoint Ailesinde Köşe yazarı olduğunuzdan dolayı prestij sahibi olabilirsiniz. Eğer ilk denemeniz veya acemi iseniz yazacağınız yazılarla kendinizi geliştirebilir ve ileriye dönük olarak bir meslek sahibi olabilirsiniz. Bu sayede ek gelir sağlayabilirsiniz. Hiç beklemeden hemen başvurabilirsiniz.

CV bırakmak istiyorum

Editör

TurkPoint Ailesinde konularda deneyimli, bay, bayan “internet haber editörleri” aranmaktadır.

CV bırakmak istiyorum

Reklam Satış Temsilcisi

TurkPoint Ailesinde reklam satış departmanında, reklam satış konusunda deneyimli veya kendine güvenen, pirim sistemi ile çalışacak “Reklam Satış Temsilcileri” aranmaktadır.

CV bırakmak istiyorum