İkitelli® Firma Rehberi Platformu
İOSB’nin Dünyaya Açılan Yüzü
www.ikitelli.com.tr

“Biz firmalar ile kullanıcıları bir araya getiren bir platformuz. Bizim işimiz firmalarımızla kullanıcılarını tanıştırmaktır.”

TurkPoint Teknoloji tarafından “İOSB’nin Dünya’ya Açılan Yüzü” sloganı ile İkitelli Firma Rehberi Platformu; Türkiyenin en büyük sanayi bölgesi olan İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) kapsamında 40.000 üzerindeki sektör firmasının kolaylıkla üye olabileceği marka patent tescilli bir Firma Rehberi Platformu projesidir.

ikitelli.com.tr Firma Rehberi Platformu, Türkiye’nin tüm firmalarını bünyesinde bulundurmayı ve bu yolla KOBİ girişimcilerinin marka bilinirliliğini ve ticaretini arttırmaya yardımcı olmayı ilke edinmiş bir platformdur.

Bu platforma üye olan firmalar internet ortamında üye olmayan diğer firmalara göre bir adım ileride olacaktır. Firmaların internet ortamında yer alması ve internet aracılığı ile bu Platform sayesinde daha fazla kişiye ve daha büyük kitlelere ulaşımı sağlanacaktır.

Bu platforma üye olan firmalar platformdaki 23 dil desteği ile global pazardan müşteri çekebileceklerdir. Tüm dünya size ulaşacaktır.

Projenin birinci etabı olarak; İstanbul Başakşehir ilçe sınırlarındaki İkitelli Organize Sanayi Bölgesi (İOSB) kapsamında bulunan 40.000 üzerindeki işletmeyi, gelişmeleri en hızlı ve geniş içerikle dünyaya duyuran firma rehberi platformu olmaktır.

Bölge firmalarının ve üyelerimizin sektördeki diğer firmalarla iş yaptığını düşünerek yazılım altyapımızı sadece bölge ile sınırlamadık. Bölge dışındaki firmaları da firma rehberi platformumuza üye olmalarını sağlayacağız.

Projenin ikinci etabında ise, www.exporturk.com üzerinden tüm üyelerimizi dünya ticaretine açılmalarına imkân sağlayacağız. Geç olmadan sizde bu platformda yerinizi alabilirsiniz…

Marka bilinirliliğinizi ve kazancınızı artırmak, daha fazla müşteriye ulaşmak istiyorsanız, hazırlanmış olan bu İkitelli Firma Rehberi Platformuna üye olmanız yeterli olacaktır.

Bu platformda aşağıda açıklayacağımız ana başlıklarda modüllerimiz mevcuttur.

  • Haber
  • Firma Rehberi
  • Ürün & İlan
  • İş ilanları
  • Fuar ve Etkinlikler
  • Fırsat köşesi
  • Acil hizmetler (Çilingir, Doktor, Oto Servis, Özel ambulans, Yol Yardım, Elektrik, vs..)

BİZ NE YAPARIZ

Bizim işimiz,

Küçük ve orta ölçekli işletmelerimize internet dünyasında yeni kapılar açmaktır.

Bizim işimiz,

Firmaların ürettiği ürünleri dünyaya tanıtmak, potansiyel müşteriler ile buluşturmaktır.

Bizim işimiz,

Ülkemizin üretimine destek olmak ve üretenleri duyurarak yeni girişimcilere umut olmaktır. Küçük girişimleri destekleyerek büyümelerini sağlamaktır.

Bizim işimiz,

Firmalarımıza destek olmaktır.

Bizim işimiz,

Firmaların ürünlerini satmalarını sağlamak için uygun platform oluşturmaktır.

Bizim işimiz,

Sanayide çalışacak elemanları bulmaları için üyelerimize yardımcı olmaktır.

Bizim işimiz,

İş arayanlar için ise iş imkânı sağlayarak doğru insanı doğru işte çalışmasına aracı olmaktır.

Bizim işimiz,

Kampanyalar ile firmaların satışlarını arttırmayı sağlamak ve üyelerimize daha uygun fiyata ürünler temin etmelerine aracılık etmektir.

Bizim işimiz,

Çalışanların kendilerini geliştirmeleri için, eğitim ve fuar duyuruları yapmaktır.

Kısaca biz “firmalar ile müşterilerini bir araya getiren bir platformuz.”

 

Web Adresi: www.ikitelli.com.tr

TurkPoint Teknoloji
Yunus MOLLAOĞLU
CEO