TurkPoint Gayrimenkul

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile konularında uzman ekiplerimiz ve iş ortaklarımız ile sizlerin işyeri, sanayi, konut, devremülk ve arsa yatırımlarınızda, kiralamalarınızda sizlere uygun seçenekler sunmakla birlikte işyeri veya konutlarınızda yapacağınız tüm tadilat işlerini, yeni yapım işlerini ve kullandığınız tüm teknik ekipmanların (havalandırma, kazan, pompa, kombi, klima, chiller,..) gibi bakım ve tamirat işlerini kurumsal olarak yapmaktayız.

Gayrimenkul Danışmanlığı

Sanayi, ticari gayrimenkul, arsa, konut konusunda uzmanlık edinilmiş, kiralama, devir ve satış işlemlerinizi a-z ‘ ye güvenle yürütebilecek sorumlu, titiz, ciddi, mesleğe ve kanunlara saygısı tam ve kurumsal yapıda yürütmekteyiz.

Kentsel Dönüşüm Projeleri

Türkiye’deki riskli yapı stoğunu tespit ederek, yenilenmesi için topyekûn bir seferberlik başlıyor. Sizde bunu bir fırsata dönüştürünüz. Yeni deprem yönetmeliğine göre inşa edilmiş, gerekli zemin iyileştirmeleri yapılmış, modern, yepyeni bir yuvanızın olmasını istemezmisiniz. Biz sizin için güvenli konutlar üretiyoruz.

 

İnşaat Taahhüt Projeleri

Siz arsanızı getirin size istediğiniz gibi villa, bina, işyeri, fabrika biz yapalım. İsterseniz Anahtar teslim kat karşılığı inşaat işlerinizi de uzman ekiplerimiz ile yaparız.

Tadilat Projeleri

Konut ve işyerlerinizde tüm tadilat ve bakım işlerinizi uzman ekip ve iş ortaklarımız ile hızlı, güvenli ve hesaplı bir şekilde takip etmekteyiz.

Bakım Anlaşmaları

Yılların tecrübesi ve bilgi birikimi ile konularında uzman ekiplerimiz ve iş ortaklarımız ile sizlerin işyerlerinizde kullandığınız ısıtma grubu, soğutma gurubu, havalandırma ve iklimlendirme grubu, pompa ve hidrofor gurubu, havuz tesisatları ve ekipmanlar gibi cihazlarınızı yıllık bakım anlaşması yapar kurumsal olarak ekiplerimiz ve iş ortaklarımız ile müdahale ederiz. Bu sayede cihazlarınızın ekonomik ömrü daha fazla olur.

Detaylı bilgi almak için Bizimle İrtibata Geçiniz…