ExPorTurk.com
Türkiye’nin Uluslararası Ticaret Portalı
www.exporturk.com

ExPorTurk.com 1998 yılında planlanan ve isim hakkı alınan 2007 yılına kadar ticaret link sitesi olarak gelen ziyaretçileri diğer sitelere yönlendiren, 2007 başında ise aktif içerik girilerek yayın hayatına başlamıştır.

Uluslararası sermayenin akışkanlığı sadece bilgi yoksunları için bir risk taşır. Dalgalar, bazılarını korkutabilir ama iyi bir sörfçü için hızını artırmaya birebirdir. Dış pazarların takibi, uluslararası mal değişiminin hukuki yapısı ve finans çevrelerindeki gelişmeler ciddi bir enformasyonu gerektirmektedir.

Türkiye, yaşadığı ekonomik krizden çıkışı haklı olarak yeni bir ihracat hamlesinde görmekte ve bu yönde ciddi bir atağa hazırlanmaktadır. Yeni dönemde özellikle orta ve küçük ölçekli işletmelere önemli roller düşecektir. İşte www.exporturk.com bu amaçla internet dünyasında yerini almaktadır. İleri teknoloji kullanımının yanı sıra, doğru ve güveniler bilgi aktarımı için geniş bir editöryal ekip oluşturması planlanmaktadır. Bunun yanı sıra, ihracat – ithalat dünyasını yakından tanıyan uzmanların yorumlarına artık günün 24 saati bir tık’la ulaşabileceksiniz.

Soru ve önerileriniz anında değerlendirilecek, anında haberdar edileceksiniz. Artık, yönetmelikler, kanun ya da tüzüklerle saatlerinizi geçirmeyeceksiniz. Vaktiniz sizin için olduğu kadar bizim için de önemlidir. Siz çaylarınızı keyifle yudumlarken, www.exporturk.com sizin için araştıracak, sizin için çözüm bulacaktır.

Web Adresi: www.exporturk.com

TurkPoint Teknoloji
Yunus MOLLAOĞLU
CEO