TurkPoint Tech
Yaşanan Haberin Merkezi

www.turkpoint.com

TurkPoint Tech 2023 yılında; Network ve Bilgisayar sistemleri,  OEM malzemeleri, Ticari yazılımlar, Alt yapı dâhil olmak üzere projelendirme, Destek ve Danışmanlık konularındaki bilgi ve tecrübelerini müşterilerimizin hizmetine sunmak ve “Sürekli Müşteri Memnuniyeti” sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Teknolojiyi kullanan herkesin değişen dünya trendlerine uyum sağlayabilmeleri, ihtiyaçlarına yönelik; hızlı, yenilikçi ve sürdürülebilir imkanlara erişmeleri için teknoloji çözümleri üretiyoruz.

Sürekli yenilenen ileri endüstriyel ve teknolojiler doğrultusunda, sürekli gelişen insan gereksinimlerini karşılamak, yaşamı kolaylaştıran daha yeni, daha modern, daha kaliteli ürünler sunmak bizim temel görevimizdir.

Faaliyetlerini kurumsal ve orta ölçekli firmalar üzerinde yoğunlaştıran firmamız, Satış, Pazarlama, Yazılım, Sistem Destek ve Teknik Servis departmanları ile gerek telefonda gerekse yerinde, problemlerinize hızlı ve güvenilir çözümler sunmaktadır.

Firmamız, müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda Yıllık Bakım Sözleşmesine yönelmiştir. Bu sayede sistemlerin sürekli kontrol altında tutulmasını sağlamakta ve teknolojik yeniliklere uyumunu kolaylaştırmaktadır. Müşterileriyle yaptığı özel anlaşmalar sonucunda belirlenen en kısa sürede arızaya müdahale etmeyi ve kesintisiz çalışmayı sağlamaktadır.

“Unutmayın teknolojideki üstünlük sadece en mükemmeli yapmakla değil, aynı zamanda bunu herkesçe kullanılabilir hale getirmekle ölçülür.”

Web Adresi: www.turkpoint.com

TurkPoint Teknoloji
Yunus MOLLAOĞLU
CEO