BaşakŞehir TV
Başakşehirin ilk marka tescilli televizyonu
www.basaksehirtv.com

Bildiğiniz gibi başakşehir ilçesi hızla değişiyor ve büyüyor. Semtimiz hakkında bilgi alabileceğimiz bir yerel televizyonumuz maalesef yok. İşte bu açığı kapamak için 1991 yılında kurulan TurkPoint.com, 2006 yılında BaşakHaber.com ile Başakşehirde ilk haber sitesini kurdu. O zamanlar televizyon ve radyo da hayal ediliyordu.

2006 yılında isim hakkını aldığımız, mali ve teknik sebeplerden dolayı hedeflediğimiz şekilde şu anlık ayağa kaldıramadığımız bu proje üzerinde yoğun çalışmalara başladık. En kısa zamanda araştırmalarını tamamladığımız canlı yayın için bu projeye sağlam bir SPONSOR bulup size web üzerinden canlı yayın ile ulaşmayı hedefliyoruz.

Şu anlık marka patentini aldığımız bu projeyi birinci etapta medya platformu, ikinci etapta web TV, üçüncü etapta IP TV ve dördüncü etapta frekans tahsisini yaparak uydu yayını yapmayı planlıyoruz.

Platforma özel tematik kanalları, çok sayıda yerli ve yabancı kanalı, radyo ve interaktif kanalları, ayrıca tüm ulusal kanalları ve Türksat üzerinden yayın yapan tüm kanalları da sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Digital platformumuzda dünya medyasını yakından takip edip sizin için en son teknolojik gelişmeleri bilhassa 3D ve HD yayınları sunmaya çalışacağız.

TurkPoint Teknoloji tarafından kurulmuş olan Başakşehir TV, şu anlık dünyadaki yayınların buluştuğu bir dijital medya platform olarak hizmet verecektir. En kısa zamanda projenin ikinci etabı olan web TV yayınını ile sizlere merhaba diyeceğiz.

Bu projelere iş ortağı veya SPONSOR olabilirsiniz.

Web Adresi: www.basaksehirtv.com

BaşakŞehir TV herkese hayırlı olması dileğiyle…

TurkPoint Teknoloji
Yunus MOLLAOĞLU
CEO