“BaşakŞehir’in ilk Bağımsız Haber Sitesi”

BaşakHaber.com 2006 yılında yayın hayatına başlamıştır. BaşakHaber.com güncel haber portalı olarak hizmetini sürdürmektedir.

Bünyesindeki tecrübeli gazeteciler, yurtiçi ve yurtdışı muhabirleriyle çalışmaktadır.

BaşakHaber.com herhangi bir özel, tüzel ve resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmektedir.

Sitemizde diğer çalışmalarımız devam etmekte olup yakın bir gelecekte tecrübeli kalemlerden köşe yazıları, daha geniş haberler oluşturulacaktır.

BAĞIMSIZ ve TARAFSIZ MEDYA

Gayemiz; BaşakHaber.com olarak, tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

İkitelli bölgesinde kurulan İstanbul’un en büyük ve hızlı büyüyen toplu konut alanında, Başakşehir I Etap, II. Etap, IV. Etap, V. Etap, Fuzul Kent, Göçmen Konutları, Deprem Konutları, Onur Kent, Toki Sosyal konutları, Güven Evleri ve yeni yapılmakta olan Misstanbul Evleri I ve II. Etap, Oyak Sitesi I ve II. Etap ile yakında yapılacak olan Başakşehir Metro kent ile 200 bin üstünde meskenden oluşan bu bölgenin insanının GENEL ve BÖLGESEL Tarafsız Haber ve bilgi alması ve bu bölgedeki bu eksiği doldurarak halkımıza hizmet etmek amacıyla 2006 yılında CEO’muz Yusuf MOLLAOĞLU’nun kişisel girişimleriyle kurulmuştur.

Ayrıca bu bölgedeki potansiyel düşünülüp burada yaşayanların hayatında kolaylıklar sağlamak için başka birçok projelerimiz üzerinde de çalışmaktayız.

Bu projeler için gerekli internet yatırımlarının bir kısmını tamamlamışken, diğer alandaki yatırımlarımızı tamamladığımızda güçlü bir rüya şirket olarak hizmetinize sunacağız.

Bu Projelerin arkasında TurkPoint.com® ekibinin, 1991 yılından beri edindiği bilgi ve tecrübeler vardır.