Başak Haber Ajansı (BHA)
Doğru ve güvenilik haberim merkezi
www.turkpoint.com

Başak Haber Ajansı  2006 yılında yerel basın hayatına BaşakHaber.com ile başlamıştır.

Dünyada haber niteliği taşıyan olay ve gelişmelerin en yoğun yaşandığı bir bölgenin ortasındayız. Doğru haberi, en hızlı şekilde almak bugün her zamankinden daha önemli. Geç gelen bir haberin değeri olmadığı gibi, yanlış bir haber de hem telafisi mümkün olmayan mağduriyetlerin yaşanmasına hem de tesisi yıllar alan profesyonel itibarın zedelenmesine yol açabilir.

Sağlıklı bilgiye en kısa sürede ulaşmak için tek çözüm, güvenilir ve etkin bir haber kaynağını tercih etmektir.

BHA; kurulduğu günden beri, hız ve güven ile kaliteli habercilik anlayışını birleştirerek, doğru bilgiyi müşterilerine en kısa sürede ulaştırmak için gayret etmektedir.

Biz herhangi bir özel, tüzel, resmi, gayri resmi kurum ve kuruluşlara maddi ve manevi bağlantısı olmaksızın çalışmalarını sürdürmekteyiz.

Gayemiz; tarafsız habercilik anlayışı içerisinde daha iyiyi daha güzeli meydana getirmeye çalışmaktır.

Amacımız; hızla büyüyen Başakşehir’in nabzını tutmak, bu alanda geniş içeriklerle semt halkımızı bilinçlendirmek, semtimizi tüm dünyaya tanıtmak, semtimize ilgiyi ve yatırımı teşvik etmek. Ayrıca semt insanımıza semt dışından haberler vermektir.

Çağımızın hızlı ve modern iletişim dünyası olan internette oluşturduğumuz bu büyük network ağında bizim için de başakşehir için de ilk olan, BHA açtık. Başak Haber Ajansı ilk yerel haber ajansı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Kurucumuz Yunus MOLLAOĞLU AHA (Akbaba Haber Ajans) Başakşehir temsilcisidir. İlçemizi tüm dünyaya tanıtmak için ürettiğimiz haberleri AHA haber ajansında servise vermekte ve bu sayede ilçemiz ulusal basında daha fazla yer almaktadır.

Başak Haber Ajansı (BHA) imzalı üreteceğimiz haberleri üyelerimize ücretsiz dağıtacağız.

Bu projemizde bizimle beraber çalışmak isterseniz veya üye medya olmak isterseniz info@basakhaber.com mail atabilirsiniz.

Web Adresi: www.turkpoint.com
Facebook: www.facebook.com/bhajansi
Twitter     : www.twitter.com/bhajansi