© COPYRIGHT TURKPOINT.COM
Elektronik İletişim ve Bilgilendirme Servisi

Bu site içerisindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses ve Turkpoint.com tarafından oluşturulmuş görsel malzemeler, tasarımlar Turkpoint.com'dan izin alınmadan kullanılamaz. İzinli kullanımlar kaynak göstermeden kullanamaz.


Bir nüshaya kadar izin verilen kişisel ve ticari amaçlı olmayan çoğaltmada da, site sahibinin ticari marka veya telif hakkı sahibi olduğuna dair bölümlerin korunması zorunludur.


Her ne suretle olursa olsun ticari amaçla çoğaltma ve yayma yapılamaz.


Bu site içeriğindeki tartışma ve sohbet bölümlerinde, kullanıcılar tarafından iletilen görüş ve düşüncelerden doğan sorumluluk; görüş ve düşüncenin sahibi olan kullanıcıya aittir. İstediği mesajları silme hakkına sahiptir. Turkpoint.com'da yayınlanan her türlü yazı, görüş ve düşünce yazarına aittir. Bu nedenle Turkpoint.com'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.


Bu site kanalı ile bağlandığınız diğer sitelerde yayınlanan içerik, bağlanılan sitenin sorumluluğu altındadır. Bağlanılan sitelerdeki içerikler nedeniyle Turkpoint.com'a sorumluluk yüklenilemez, yöneltilemez.Yukarıdaki maddelerle ilgili sorularınız ve izin işlemleri için lütfen info@turkpoint.com adresine e-posta atarak temas kurunuz.